מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

שפת גוף של עשירים

בני רוקח, איש עסקים מצליח שהתחיל את דרכו בעולם העסקים לאחר שקרא את ספרו של וולאס, טוען שאנשים המבקשים להביא לשינוי אמיתי בחייהם זקוקים לכלים, לידע ולטכניקות פשוטות שיאפשרו להם להשיג את יעדיהם בחיים. הוא מוסיף, שמי שרוצה להצליח לפי שיטת וולאס, חייב לקבל באופן מוחלט את הדברים הנאמרים בתורתו של וולאס. מי שאינו מאמין או שלם עם הדברים, עדיף שלא יתחיל בתהליך שמציע הספר מדע ההתעשרות.

כדי להבין מה עומד מאחורי הרעיון של מדע ההתעשרות, חשוב לקרוא את הספר באותו השם שנכתב ע”י המתמטיקאי וולאס ד. וולטרס בשנת 1910. בספרון קטן מגולל וולאס בפני הקוראים, את רעיונותיו ומסקנותיו לגבי נושאים של אושר,עושר ועוני. הוא משתף את הקוראים באמונתו שאדם אינו יכול לחיות חיים מוצלחים או שלמים מבלי שהוא יהיה עשיר. הוא מעלה את החשיבות של צבירת הון כלכלי כדי להפיק כמה שיותר מהחיים כדי לחיות חיים מאושרים ושלמים.

כיצד שינוי בדפוסי החשיבה יעשיר את חשבון הבנק שלכם

דברים נוספים שכותב וולאס בספרו הם, שללא צבירת הון כלכלי סיכוייו של אדם לחיות חיים מלאים, אפסיים. כלומר, גם אם עד היום האמנתם שתגיעו אל האושר באמצעות חשיבה חיובית ומעשים טובים, יש דרכים נוספות להגיע אל האושר המיוחל. וולאס אינו מסתפק בפריסת רעיונותיו ואמונותיו, הוא אף נותן כלים לקוראיו כיצד ליצור את השינוי שיביא אותם לדרך חדשה שבסופו של דבר תוביל אותם אל חיים מלאים באושר, ועושר.

שפת גוף של אנשים עשירים

אנשים עשירים בדרך כלל ישדרו יותר רוגע בשפת הגוף שלהם. כמו ישדרו חוזק וביטחון עצמי על ידי הליכה זקופה ולא הססנית.

אנשים עשירים, במיוחד כאלו שהגיעו בכוחות עצמם לצבירת הון, יקרינו שפת גוף שמעידה על שליטה ומעשיות. כמו “אגרוף” על השולחן ותנועות ידיים רחבות. עשירים שקיבלו את הונם בירושה לפעמים יתנהגו באותה צורה, אבל ברוב המקרים יהיו הבדלים דקים. למשל מי שנולד למש]חה עשירה וגדל בין אנשים עשירים, לא יחוש ביטחון מיוחד, בכל אופן הוא לא ישדר בשבפת הגוף שלו משהו שונה מבנאדם במצב כלכלי ממוצע. בחלק מהמקרים אנשים שנולדו עשירים ומפונקים, כך שהם לא רגילים להתמודד עם העולם האמיתי, יכול להיות שפת הגוף שלהם תהיה דומה לעניים, כי ישדרו (לא בכוונה) חוסר התמצאות, וחוסר ביטחון, בסיטואציות שאנשים רגילים להתמודד איתן ביומיום, למשל נסיעה באוטובוסים, עמידה בתורים במזג אוויר קשה, וכדומה.

מה אומרים אנשים שקראו את ספרו של וולאס

מדוע טוען וולאס שעלינו להיות עשירים?

וולאס טוען שאדם עשיר אינו צריך להסתפק במועט במידה והוא יכול להגיע ליותר. לפי דבריו יעדו של הטבע הוא קידומו ופיתוחו של האדם ושכל אחד חייב שיהיו ברשותו הכלים שיתרמו לשיפור העוצמה, העושר, היופי, והאלגנטיות של החיים. הוא עוד מוסיף שהסתפקות בפחות היא חטא. לפי דבריו ודבריהם של אנשים שקראו את ספרו והפיקו ממנו את המיטב, הדרך אל אושר אמיתי מושגת אך ורק אם אנשים יאמינו בשיטותיו ויגשימו את עצמם באמצעותן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן