מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

קריאת שפת גוף

מי מאיתנו לא היה רוצה לקרוא מחשבות – טלפתיה? או לגלות מה באמת חושב עליו האדם ממולו? דרך קלה לעשות זאת היא על ידי היכרות מעמיקה עם שפת הגוף וקריאת שפת גוף.

שפת גוף היא סוג של תקשורת שאינה מילולית אשר אותה האדם משדר, לעיתים גם באופן לא מודע. דרך שפת הגוף אפשר ללמוד על דעותיו ועמדתו של אדם לגבי מצבים שונים, בנוסף על תוכן דבריו המילוליים. קריאת שפת גוף נעשית על ידי בחינת תנועות הגוף והבנת המשמעויות הנסתרות שלהן.

קריאת שפת גוף היא מיומנות שאפשר לרכוש בקלות על ידי קורסים או אתרי אינטרנט הנוגעים לנושא. קורסים אלו מדריכים ומלמדים כיצד ניתן לפרש את תנועות הגוף ומקנים למשתתפים בהם מגוון רחב של דרכים בעזרתן ניתן לבצע קריאת שפת גוף.

אדם הבקיא בקריאת שפת גוף יוכל למעשה לזהות כאשר משקרים לו ולזהות את עמדותיהם של הסובבים אותו, כמו גם להבין מה האדם שעומד מולו חושב ומשדר באופן בלתי-מודע דרך שפת הגוף שלו באופן שהוא כמעט טלפתי.

אדם הבקיא במיומנות קריאת שפת גוף יכול גם להשתמש בידע זה על מנת להיות מודע יותר לשפת הגוף שלו עצמו, והודות לכך להימנע משימוש לא מודע בשפת הגוף שלו והסגרת דעותיו ומחשבותיו דרך שפת הגוף אותה הוא משדר.
 

ניקוי משקפיים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן