מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

קורס שפת גוף

שפת גוף היא אחת מן הדרכים העיקריות בהן  אנו מתקשרים, בין אם במודע ובין אם באופן לא מודע. לפי מחקרים, 50% מהמסרים שאנשים קולטים מאיתנו נמסרים באמצעות שפת גוף, 40% באמצעות טון הדיבור ורק 10% באמצעות המילים שאנו אומרים.

לכן חשוב מאוד להיות מודעים לשפת הגוף שלנו. דרך אחת להכיר את שפת הגוף שלנו ואת המסרים שאנו מעבירים היא קורס שפת גוף. קורס שפת גוף מעניק למשתתפים הזדמנות ללמוד אודות תנועות גוף, הבעות פנים ושפת גוף באופן כללי, בנוסף על שיטות של קריאת שפת גוף ודרכים שונות לפיתוח מודעות לעצמנו ולסובבים אותנו.

החשיבות של קורס שפת גוף היא עצומה. בעולם התחרותי שלנו יש חשיבות מכרעת לתקשורת בינאישית, בה אנו יכולים להשתמש לשם להבנת השותפים העסקיים או הכוונות האמיתיות שמאחורי פעולותיהם של האנשים מסביבנו. שפת הגוף והבנתה חשובה מיוחד בעניינים שבינו לבינה ובתחום העסקי.

קורסים סדנאות של שפת גוף

קורס וסדנאות של שפת גוף מקנים לנו כלים להבנת שפת הגוף של הפרטנרים שלנו, בין אם הם מהעולם העסקי או האישי שלנו, ולקרוא אותה ביתר קלות. בנוסף על כך, קורס שפת גוף עוזר לנו להבין את המסרים שאנו משדרים באופן מודע או באופן בלתי מודע ולרתום אותם לטובתנו.

סדנת תקשורת לא מילולית

סדנת תקשורת לא מילולית (שפת גוף) כוללת גם למידה על ידי צפייה באחרים ולמידה דרך התנסות עצמית והצגת שפת הגוף האישית. בעקבות תהליך זה, האדם זוכה להזדמנות לקבל ביקורת בונה על שפת הגוף שלו, כמו גם כלים מעשיים בעזרתם הוא יכול לשפר אותה.

קורס שפת גוף
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן