מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מדיטציה בקריות

תחשבו רגע שהייתם יכולים לעצור רגע, לשבת במקום ולהתנתק מכל מה שעובר עליכם עכשיו, לא לחשוב על כלום, לרוקן את הראש ממחשבות, להרפות את השרירים ופשוט להקשיב לשקט ולנשמה שלכם, לא הייתם לוקחים לכם רגע על מנת להירגע?

מהי מדיטציה?

מדיטציה הינה טכניקת פעולה לטיפול בנפש האדם, בניגוד ליוגה שמתבצע ברוב הסדנאות בקבוצות, המדיטציה הינה סדנה פרטנית, כל אחד עם עצמו, כל אחד מתחבר עם הנפש שלו והשקט שלו.

מדיטציה בקריות לא חייבת להיות לבד בבית, אתם יכולים לבוא אלינו לסטודיו בקיבוץ רמת יוחנן ולהנות מלימוד מדיטציה, לדעת איך לעשות את זה נכון, כיצד ניתן להתחבר לעצמך ולאני שלך.

המדיטציה עצמה התפתחה מאד עם השנים והיום יש המון טכניקות שונות שהתפתחו כל אחת בתרבות אחרת, עדיין, כל הטכניקות כולם מתבססות על האפשרות לעשות אותן באופן עצמאי ללא תלות בקבוצה או מדריך, אך עדיין יש צורך בהדרכה הראשונה שתראה לכם מה כדאי לעשות ואיך על מנת למקסם את הטכניקה.

תרומתה בתחום הרפואי

במדיטציה תוכלו לתרגל וללמוד נשימות נכונות והרפיית השרירים באופן שיגרמו לכם להירגע, הרי זאת המהות של המדיטציה לתת רוגע ומנוחה לגוף ולגרום לו להתחבר עם הנשמה.

במדיטציה משתמשים גם בתחום הטיפולי, פסיכיאטרים ופסיכולוגים לפעמים ממליצים על מדיטציה על מנת להפחית מתחים וחרדות, האמונה היא שככל שהנפש והגוף רגוע וחשוף פחות ללחצים, ככה הבריאות הנפשית של האדם תהיה טובה יותר, כיוון שחרדות ולחצים תורמים בעקיפין למחלות נוספות כמו בעיות לב ומעיים, אזי מדיטציה וטיפול בנפש תפחית בעקיפין גם בעיות אלו.

איזה סגנון מתאים לך?

ישנם המון סדנאות למדיטציה וכל אחת עובדת על פי דרך אחרת ועל פי תרבות אחרת, אך האם זה הסגנון שמתאים לכם? לא בטוח, ההמלצה היא לנסות כמה דרכים וכמה סגנונות ואז להמשיך עם הסגנון והדרך שהכי התחברתם אליה, מאד מומלץ לנסות, מניסיון ישנם אנשים שלא מצליחים להתחבר לסגנון מסוים ומחליטים שזה לא בשבילם, אך בעצם סגנון אחר דווקא כן יכול להתאים להם והם מרימים ידיים דיי מוקדם, ההמלצה היא לנסות לפחות חמישה סגנונות שונים ורק אחר כך להחליט האם זה בשבילך.

אנחנו ממליצים לכם לבוא להתנסות במדיטציה אצלנו ברמת יוחנן, כמה דקות מהקריות וחיפה, תמצאו מקום ירוק ונהדר שיהיה במהרה הבית השני שלכם למדיטציה, הצטרפו אלינו ולא תתאכזבו!

להשאר רגוע
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן