מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

לתת עוד הזדמנות לזוגיות

המערכת הזוגית הנרקמת בין שני בני זוג הינה אחת ממערכות היחסים המורכבות והעדינות הקיימות. רבים מאיתנו יעשה הרבה על מנת לשמר אותה, הדרך לעשות זאת איננה פשוטה, אך לעיתים היא גם לא ברורה.

על אף ההבנה כי לא טוב היות האדם לבדו וכי מערכת זוגית תומכת ואוהבת היא מקור לשמחה ובריאות בחיים, לא תמיד קל להגיע אל אותו מקום. לעיתים גם אם אנחנו זוכים להגיע להיות חלק ממערכת זוגית מיטבית שכזו לא טוב אנחנו מצליחים לצלוח זאת בשלום ולהתמיד בה לאורך זמן. ישנן לא מעט מחלוקות אשר יכולות לצוץ על רקע המערכת הזוגית. כאשר הסיבות לכך יכולות להיות אינסופיות כמעט.

מריבות בזוגיות יכולות כאמור לנבוע מסיבות שונות, יתכן כי המצב הרעוע של הזוגיות נובע ממריבות על רקע של פערים רבים בתחומי חיים שונים. פערים בחינוך הילדים, פערים בהרגלים, פערים במיניות, פערים בגישות וכן הלאה. לעיתים הדעיכה בזוגיות מגיעה בעקבות שחיקה וחוסר תשומת לב לנושא הקדשת זמן עבודה על הזוגיות אשר גורר מריבות, קשיים ותחושה כי האהבה נגמרה.

תהיה הסיבה אשר תהיה, זוג אשר יגיע למצב שבו הוא נמצא במשבר זוגי צריך להגיע לטיפול זוגי על מנת לנסות ולשקם את הזוגיות. זוגיות הינה דבר אשר קיימת חשיבות רבה להשקיע בו ולנסות להתאמץ להחיות אותה במיוחד כאשר יש לנו גם ילדים בתמונה. על כן, לפני שאנחנו מגיעים למצב של גירושים ההמלצה היא לנסות ולהיעזר בטיפולים הזוגיים הקיימים.

טיפול זוגי על ידי מגשרת מוסמכת

קיימים לא מעט מטפלים זוגיים כאלו ואחרים אשר נותני שירותי ייעוץ וטיפול בשיטות פסיכולוגיות שונות. קיימת גם אופציה נוספת שיכולה להיות מומלצת ביותר על מנת לעבור את הטיפול הזוגי ולנסות לצאת מחוזקים מהמשבר אשר פקד את הזוגיות שלנו. אופציה זו היא הליכה לטיפול זוגי אצל מישהי אשר לא רק עברה הכשרה של טיפול זוגי אלא גם משמשת בתור מגשרת מוסמכת.

היתרונות בהליכה לטיפול זוגי אצל מגשרת מוסמכת הינם במספר מישורים וגורמים. ראשית, המגשרת מכירה היטב את עולם הגירושים. את ההסכמים העומדים מאחורי הגירושים במידה והסיפור לא מסתיים עם סוף טוב, כך שהרקע מוכר, המחירים של הגירושים נמצאים על השולחן באופן מאד ברור ומוחשי, דבר אשר יכול להרתיע או להזכיר לוג המדובר כי מוטב לו למצות את העבודה וניסיון הגישור עד למקסימום.

בנוסף לכך, טיפול זוגי על ידי גישור, הינו טיפול קצר מועד. המומחיות של המגשרת היא פתרון ויישוב סכסוכים. על כן היא רואה לנגד עיניה את המטרה של יישוב הסכסוך הקיים בין בני הזוג ופועלת על מנת להשיג הסכמות והסדרים בין בני הזוג. בתקווה להצליח מתוך כך לחדש את המערכת הזוגית שלהם בצורה חיובית וטובה.

לתת עוד הזדמנות לזוגיות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן