מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

איך תטא הילינג יכולה להשפיע על שפת הגוף?

רבים מאיתנו מתמודדים בשלבים שונים בחיים עם ההרגשה שלא תמיד אנחנו משדרים את מה שבאמת היינו רוצים. לדוגמה, אנחנו מאוד רוצים להתקרב אחד לשני וליצור תקשורת בינאישית טובה, אך בפועל, שפת הגוף שלנו נראית אגרסיבית מידי או סגורה, מה שגורם לאדם שעומד מולנו לוותר על הרעיון להתקרב אלינו בכלל. מה שמדהים הוא ששפת הגוף שלנו זה משהו שאנחנו כל כך רגילים אליו, עד כי אנחנו בכלל לא שמים לב לאופן שבו אנחנו זזים ומדברים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם הייתם רוצים לעשות שינוי בתחום הזה בחייכם? אם כך, כדאי שתדעו שתטא הילינג זה הפתרון עבורכם, אז למה שלא תבדקו זאת מקרוב?

מה זה תטא הילינג?

מדובר על תורה שלמה שבאה לרפא אותנו, לגרום לנו להתחבר יותר לגוף שלנו ובעיקר, להעלות למודעות דברים שאנחנו לא עוצרים לחשוב עליהם בחיי היום יום. כך לדוגמא ניתן לראות שתטא הילינג מאמינה, לפני הכול, בחשיבה חיובית. זה אומר שאם עד היום לא שמתם לב והחשיבה שלכם הייתה יחסית שלילית, זה בוודאי השפיע על התקשורת שלכם עם העולם ועל האופן שבו אתם זזים. לכן רענון התקשורת ושינוי בתחום הזה יכולים להיות משמעותיים כל כך ובהחלט כדאי  להשקיע בנושא הזה כדי להרגיש טוב יותר. אתם תחושו את השיפור בכל הרבדים של חייכם, בין אם זה כולל את הרובד העסקי ובין אם זה כולל את הרובד האישי כך שלא כדאי לוותר על תטא הילינג מקצועי.

בעזרת תטא הילינג משדרים משהו אחר לסביבה

המגע החיובי עם הסביבה שבסופו של דבר יוביל לשינוי כולל לא מעט פרמטרים שבהם נוגעת שיטת התטא הילינג. למעשה, שיפור בכל הפרמטרים של תזוזה אחרת, מועדות, חשיבות חיובית ועוד, הם אלה שביחד יוצרים את השינוי שלו אנחנו כל כך מייחלים. חשוב להבין שאומנם לא מדובר על קסם ולא מדובר על משהו שיכול לקרות ביום אחד, אך עם זאת, השינוי בהחלט יגיע ואתם תראו שלא תצטערו על שהשקעתם בכך. לחוות בדיוק את אותן סיטואציות אך להרגיש אותן אחרת זה לפעמים כל מה שצריך כדי שהחיים ייראו לנו טובים יותר, אז למה שתחסכו את זה מעצמכם?

תטא הילינג עושים במקום מושלם

זה לא משנה אם מה שהייתם רוצים זה לשדר יותר ביטחון, להיות רגועים יותר או להיראות הרבה יותר נגישים לסביבה. מה שבטוח זה שתטא הילינג כדאי לעשות אצל המומחים. ממש כפי שקורה בתחומים אחרים, גם כאן אנחנו יכולים לראות שיש הבדל בין אנשי מקצוע שלמדו את התחום וצברו בו ניסיון רב ובין אנשים שרק התחילו לעסוק בענף הזה היום. לכן, כאשר אתם חושבים איפה ללמוד את רזי התחום המורכב והמעניין הזה – תטא הילינג – כדאי יהיה לבחון היטב באיזה אנשי מקצוע אתם בוחרים. אתם תראו שאם תבחרו בטובים ביותר השינוי לטובה בחייכם לא יאחר להגיע ולכן זה מומלץ בחום.

תטא הילינג-מודע לעצמף
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן