שפת גוף באהבה

כאשר אנו מתאהבים, תכף ומיד ההתנהגות שלנו משתנה לחלוטין. אנו מסמיקים יותר, מחייכים יותר, ואפילו משנים את שפת הגוף שלנו. גם בעניינים שבינו לבינה אפשר לרתום את שפת הגוף לטובתנו, ובדרך זו לדעת קצת יותר מה עובר לצד השני בראש. בנוסף על כך, רכישת מיומנות של קריאת שפת גוף תעניק לנו כלים מעשיים בעזרתם נוכל לשפר יכולות של תקשורת בינאישית, כמו למשל תקשורת מילולית, תקשורת בלתי מילולית וכמובן הפגנת שפת גוף חיובית.

ידע אודות שפת גוף באהבה יכול להביא תועלת רבה בזוגיות ובדייטים

שפת גוף באהבה שונה לחלוטין מכל סוג אחר של שפת גוף, זאת ניתן לראות בבירור בהתנהגות של אנשים מאוהבים לעומת אנשים לא מאוהבים. הבנה של שפת גוף באהבה ובדייטים יכולה לעזור לנו להבין טוב יותר את דעותיו של הצד השני עלינו ואת רגשותיו כלפינו. כאשר אנו מאוהבים, לרוב נרצה להיות קרובים יותר, נפנה את הידיים ואת הראש קרוב יותר לכיוון מושא ההתאהבות שלנו ותחושת ההתרגשות תגרום לאישונים שלנו להתרחב.

כאשר הן מרגישות משיכה וריגוש, נשים לעתים קרובות יבצעו תנועות של משחק בשיער או נגיעה בשפתיים. אם נבחין כי בן הזוג אינו מסתכל לנו בעיניים, שהוא נרתע לאחור בכיסאו או משלב את הידיים שלו, נוכל להסיק ממראה שפת הגוף שלו שקרוב לוודאי שהוא אינו מעוניין.

הבנת שפת גוף באהבה חשובה מאוד בעולם הדייטים, וכמובן גם עבור אנשים הנמצאים במערכת יחסים קבועה. כאשר בן הזוג חוזר הביתה אחרי יום ארוך בעבודה, אפשר לזהות על פי שפת הגוף שלו מה מצב הרוח שלו וכיצד כדאי לנו לגשת אליו. באמצעות קריאת שפת גוף באהבה אפשר למנוע ריבים מיותרים ולדעת מה מצב רוחו של בן הזוג, האם הוא כועס ואפילו עד כמה הוא אוהב אותנו.
 

Body-language-in-love.jpg