מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מבטים והבעות פנים

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך ליצור קשר עין עם בחורה, מנהל וכו’. הדרך בה ננעצים המבטים וכיווני ההסתכלות שלנו אומרים עלינו הרבה.

אם במהלך ריאיון עבודה אנחנו נועלים אצבעות ומישירים מבט או משפילים מבט, מדובר על שני דברים נפרדים לחלוטין. אם כאשר אנחנו רואים בחורה חמודה בפאב, אנחנו יוצרים כלפיה מבט אינטימי או משפילים עיניים, פעולה זו משפיעה על אופן ההתייחסות שלה כלפינו.

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך לחזר. יש גברים שמחזרים רק דרך העיניים וגברים אחרים שאינם יודעים כלל את הכוח העצום שלחיזור באמצעות העיניים ומבטים.

מבט אינטימי אחד יכול לעשות מה שלא תצליחו באמצעות אלף מבטים אחרים, לכן חשוב שתדעו שיש ביכולתכם ללמוד להבין ולהכיר את סוגי המבטים השונים.

ידע זה כוח וככל שתיטיבו להבין ולהכיר סוגים שונים של מבטים וכיווני הסתכלות, כך תשפרו את הסיכויים שלכם בתחומים כמו חיזור, ראיונות בין אישיים, ראיונות עבודה וכו’. תנסו לדמיין את עצמכם כמראיינים, כאשר המרואיין מדבר אליכם כאשר העיניים שלו מושפלות לקרקע, התחושה שלכם לגביו לא תהיה טובה, תחשבו שהוא מהסס, מפחד ועוד.

אם, לעומת זאת, הוא ידבר אליכם בגובה העיניים ויישיר את מבטו לעברכם, אתם תסתכלו עליו בצורה אחרת. מבטים וכיווני הסתכלות יעניקו לכם את האפשרות לפצח ולהכיר עולם מרתק של מבטים, הסתכלות וכו’.

מסתירה את פיה

תנועת שפשוף האף

שפשוף האף הינו סימן המעיד על חשדנות וספקנות, יחד עם זאת ייתכן ומדובר גם במתח נפשי מסוים. באופן כללי עולם הגירודים במתווה של שפת הגוף מתחבר לעולם של השקרים.תופעת הגירוד באה

קרא עוד »
ליטוף סנטר

התרחבות אישונים

רוחבאישונים אצל בני אדם משתנה כל הזמן מסיבות שונות ומשונות. בחושך האישונים מתרחבים על מנת לסייע לנו לראות טוב יותר. באור יום האישונים חוזרים להיות מוקטנים. ביחסים בין אישיים, התרחבות

קרא עוד »
מבט

מבט דומיננטי

מבט דומיננטי כשמו כן הוא. מבט כזה משדר סמכותיות ומקרין ביטחון עצמי חזק ובנוסף קשר עין זה מבטא סמכותיות.

קרא עוד »
מסתכל למעלה

מבטים וכיווני הסתכלות

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך ליצור קשר עין עם בחורה, מנהל וכו’. הדרך בה ננעצים המבטים וכיווני ההסתכלות שלנו אומרים עלינו הרבה. אם במהלך

קרא עוד »
כף יד אוחזת בסנטר

הרמת גבה

הרמת גבה בשפת גוף מעידה על סקפטיות וחוסר אמון בדברים הנאמרים. הרמות של הגבות ייווצרו בסיטואציות שונות ולעתים קרובות נצפה בהרמת גבה כהבעת פנים כחלק ממשהו מצחיק ומשעשע שנאמר.

קרא עוד »
הבעות פנים

הבעות פנים

שפת הגוף שלנו היא אחת הדרכים העיקריות בהם אנו מתקשרים עם סביבתנו. שפת הגוף כוללת תנועות ידיים, תנוחות ותנועות גוף, הבעות פנים ועוד. השפה בהבעת הפנים היא אחד המרכיבים העיקריים

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן