מנוע חיפוש שפת הגוף

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מבטים והבעות פנים

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך ליצור קשר עין עם בחורה, מנהל וכו’. הדרך בה ננעצים המבטים וכיווני ההסתכלות שלנו אומרים עלינו הרבה.

אם במהלך ריאיון עבודה אנחנו נועלים אצבעות ומישירים מבט או משפילים מבט, מדובר על שני דברים נפרדים לחלוטין. אם כאשר אנחנו רואים בחורה חמודה בפאב, אנחנו יוצרים כלפיה מבט אינטימי או משפילים עיניים, פעולה זו משפיעה על אופן ההתייחסות שלה כלפינו.

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך לחזר. יש גברים שמחזרים רק דרך העיניים וגברים אחרים שאינם יודעים כלל את הכוח העצום שלחיזור באמצעות העיניים ומבטים.

מבט אינטימי אחד יכול לעשות מה שלא תצליחו באמצעות אלף מבטים אחרים, לכן חשוב שתדעו שיש ביכולתכם ללמוד להבין ולהכיר את סוגי המבטים השונים.

ידע זה כוח וככל שתיטיבו להבין ולהכיר סוגים שונים של מבטים וכיווני הסתכלות, כך תשפרו את הסיכויים שלכם בתחומים כמו חיזור, ראיונות בין אישיים, ראיונות עבודה וכו’. תנסו לדמיין את עצמכם כמראיינים, כאשר המרואיין מדבר אליכם כאשר העיניים שלו מושפלות לקרקע, התחושה שלכם לגביו לא תהיה טובה, תחשבו שהוא מהסס, מפחד ועוד.

אם, לעומת זאת, הוא ידבר אליכם בגובה העיניים ויישיר את מבטו לעברכם, אתם תסתכלו עליו בצורה אחרת. מבטים וכיווני הסתכלות יעניקו לכם את האפשרות לפצח ולהכיר עולם מרתק של מבטים, הסתכלות וכו’.

אינטימי

מבט אינטימי

מבט אינטימי הוא אותו מבט בו אנו משתמשים כאשר אנחנו סוקרים בחורה שמוצאת חן בעינינובפאב. המבט הזה שלעיתים מבוצע על מנת ליצורקשר עין הינו מבט הפולש לטריטוריה עד

קרא עוד »
כיוון התבוננות

כיווני התבוננות

כיווני העיניים בהקשר של שפת גוף יכולים לשדר לסביבה תחושות שונות ביטחון, מחשבות, שקרים, אינטימיות, סמכותיות ופתיחות. לדוגמה:הסתכלות לכיוונים שונים והימנעות מקשר עין עלולה לגרום לאדם שמולך

קרא עוד »
מסתירה את פיה

בחורה המסתירה את פיה

כאשר בחורה מסתירה את פיה בזמן שהיא מדברת, כדאי לכם להתחיל לחשוד.הסתרת הפה מאפיינת מצבים בהם האדם משקר, מגזים או אינו משוכנע בדבריו.

קרא עוד »
הסתרת הפה

תנועת הסתרת הפה

תנועת הסתרת הפה כאילו לא מאפשרות לאמת לצאת. ההסתרה המובהקת הזאת יוצרת מצב של חוסר אמון מצד המדבר ומצד המאזין.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן