כתבות

איך להישאר רגוע בבידוק הבטחוני בזמנים שכאלה

תהליך הבידוק הבטחוני הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו בשנים האחרונות, ואנחנו עוברים אותו כמעט בכל מקום ציבורי שאליו אנחנו מגיעים.

עזרה לעסקים מתפתחים

אימון עיסקי

מלבד בעלי המקצוע הרגילים שכל בעל עסק נזקק להם, כמו רואה חשבון, עורך דין ושרותי משרד, בעלי העסקים גם זקוקים לליווי אישי בהתפתחות שלהם בכל שלב, כדי לגדול עם העסק ולממש את מלוא הפוטנציאל.

מדיטציה בקריות

תחשבו רגע שהייתם יכולים לעצור רגע, לשבת במקום ולהתנתק מכל מה שעובר עליכם עכשיו, לא לחשוב על כלום, לרוקן את הראש ממחשבות, להרפות את השרירים ופשוט להקשיב לשקט ולנשמה שלכ

שפת גוף בתרבויות שונות

כמעט בכל שיחה שאנחנו מקיימים עם אדם אחר פנים אל פנים, מה שמשפיע ומכריע על רגשות, תפיסות והסקת מסקנות – הוא לא המילים שיוצאות מפיו, אלא שפת הגוף שלו.

לתת עוד הזדמנות לזוגיות

המערכת הזוגית הנרקמת בין שני בני זוג הינה אחת ממערכות היחסים המורכבות והעדינות הקיימות.

כיצד אנשים ללא ביטחון עצמי יכולים לשדר ביטחון עצמי

יש לכם את זה, אתם מוכשרים, מוצלחים ואפילו מלומדים אבל עדיין משהו חסר, בכל פעם שאתם רואים אנשים אתם מפחדים, נשנקים, אין לכם מילים. נשמע מוכר? האם גם אתם סובלים מחוסר ביטחון עצמי או חרדה חברתית?

לבחור נכון מדיטציה בעיר תל אביב

לא מעט אנשים חיים את חיי השגרה התובעניים שלהם, במרדף אחר מימוש מטרות כאלו ואחרות הנוגעות לרבדים הפיזיים של החיים- השגת כסף, קריירה, כבוד ועוד.

איך טיפול זוגי מוצלח מתחיל בשפת גוף נכונה

איך טיפול זוגי מוצלח מתחיל בשפת גוף נכונה

הרבה חוסר הבנה נגרם בגלל פרשנות שגויה של שפת גוף. שפת הגוף שלנו היא גם כלי עבודה בידיו של מטפל זוגי מוכשר – הנה כך

איך תטא הילינג יכולה להשפיע על שפת הגוף

רבים מאיתנו מתמודדים בשלבים שונים בחיים עם ההרגשה שלא תמיד אנחנו משדרים את מה שבאמת היינו רוצים.

על הקשר בין שפת גוף והתקפי חרדה

הפסיכולוגיה מכירה בשפת הגוף כאמצעי להעברת מסרים ולתרגום סיטואציות החשוב לא פחות ואף יותר מהשימוש בשפה המדוברת, וזאת בעיקר בשל העובדה כי מדובר ביכולת פחות מודעת ונשלטת.