כתבות

איך להישאר רגוע בבידוק הבטחוני בזמנים שכאלה

תהליך הבידוק הבטחוני הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו בשנים האחרונות, ואנחנו עוברים אותו כמעט בכל מקום ציבורי שאליו אנחנו מגיעים.

עזרה לעסקים מתפתחים

אימון עיסקי

מלבד בעלי המקצוע הרגילים שכל בעל עסק נזקק להם, כמו רואה חשבון, עורך דין ושרותי משרד, בעלי העסקים גם זקוקים לליווי אישי בהתפתחות שלהם בכל שלב, כדי לגדול עם העסק ולממש את מלוא הפוטנציאל.

מדיטציה בקריות

תחשבו רגע שהייתם יכולים לעצור רגע, לשבת במקום ולהתנתק מכל מה שעובר עליכם עכשיו, לא לחשוב על כלום, לרוקן את הראש ממחשבות, להרפות את השרירים ופשוט להקשיב לשקט ולנשמה שלכ

שפת גוף בתרבויות שונות

כמעט בכל שיחה שאנחנו מקיימים עם אדם אחר פנים אל פנים, מה שמשפיע ומכריע על רגשות, תפיסות והסקת מסקנות – הוא לא המילים שיוצאות מפיו, אלא שפת הגוף שלו.

לתת עוד הזדמנות לזוגיות

המערכת הזוגית הנרקמת בין שני בני זוג הינה אחת ממערכות היחסים המורכבות והעדינות הקיימות.

כיצד אנשים ללא ביטחון עצמי יכולים לשדר ביטחון עצמי

יש לכם את זה, אתם מוכשרים, מוצלחים ואפילו מלומדים אבל עדיין משהו חסר, בכל פעם שאתם רואים אנשים אתם מפחדים, נשנקים, אין לכם מילים. נשמע מוכר? האם גם אתם סובלים מחוסר ביטחון עצמי או חרדה חברתית?

לבחור נכון מדיטציה בעיר תל אביב

לא מעט אנשים חיים את חיי השגרה התובעניים שלהם, במרדף אחר מימוש מטרות כאלו ואחרות הנוגעות לרבדים הפיזיים של החיים- השגת כסף, קריירה, כבוד ועוד.

סדנאות שפת גוף

סדנאות שפת גוף מתאימות לאנשים המחפשים דרכים הבאים לשפר את שפת הגוף שלהם למטרות שונות, כמו למשל: יצירת רושם ראשוני טוב יותר, הצלחה בפגישות עם בני המין השני, הצלחה בראיונות עבודה ובח

קריאת שפת גוף

מי מאיתנו לא היה רוצה לקרוא מחשבות - טלפתיה? או לגלות מה באמת חושב עליו האדם ממולו? דרך קלה לעשות זאת היא על ידי היכרות מעמיקה עם שפת הגוף וקריאת שפת גוף.

שפת הגוף

שפת הגוף שלנו היא כל אותם תנועות הגוף, תנועות הפנים ותנוחות הגוף אותם אנו מבצעים באופן מודע או לא מודע.