מבטים וכיווני הסתכלות

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך ליצור קשר עין עם בחורה, מנהל וכו'. הדרך בה ננעצים המבטים וכיווני ההסתכלות שלנו אומרים עלינו הרבה.

אם במהלך ריאיון עבודה אנחנו נועלים אצבעות ומישירים מבט או משפילים מבט, מדובר על שני דברים נפרדים לחלוטין. אם כאשר אנחנו רואים בחורה חמודה בפאב, אנחנו יוצרים כלפיה מבט אינטימי או משפילים עיניים, פעולה זו משפיעה על אופן ההתייחסות שלה כלפינו.

מבטים וכיווני הסתכלות היו מאז ומעולם דרך לחזר. יש גברים שמחזרים רק דרך העיניים וגברים אחרים שאינם יודעים כלל את הכוח העצום שלחיזור באמצעות העיניים ומבטים.

מבט אינטימי אחד יכול לעשות מה שלא תצליחו באמצעות אלף מבטים אחרים, לכן חשוב שתדעו שיש ביכולתכם ללמוד להבין ולהכיר את סוגי המבטים השונים.

ידע זה כוח וככל שתיטיבו להבין ולהכיר סוגים שונים של מבטים וכיווני הסתכלות, כך תשפרו את הסיכויים שלכם בתחומים כמו חיזור, ראיונות בין אישיים, ראיונות עבודה וכו'. תנסו לדמיין את עצמכם כמראיינים, כאשר המרואיין מדבר אליכם כאשר העיניים שלו מושפלות לקרקע, התחושה שלכם לגביו לא תהיה טובה, תחשבו שהוא מהסס, מפחד ועוד.

אם, לעומת זאת, הוא ידבר אליכם בגובה העיניים ויישיר את מבטו לעברכם, אתם תסתכלו עליו בצורה אחרת. מבטים וכיווני הסתכלות יעניקו לכם את האפשרות לפצח ולהכיר עולם מרתק של מבטים, הסתכלות וכו'.

מבטים - כיווני הסתכלות